Лазоренко зазначив, що між тренерським штабом Локомотива і футболістами не було ніяких конфліктів.
«Абсолютно ні. Ми завжди будуємо чесні й поважні стосунки з футболістами. Атмосфера в команді була чудовою – ми над цим серйозно працювали.
Звичайно, не все було ідеально, але ми постійно комунікували й пояснювали гравцям свої пріоритети».
За його словами, нинішній склад міг би боротися за вищі місця за наявності підсилень команди.
«Вважаю, що якщо додати 3–4 якісних виконавця з досвідом гри на високому рівні, ця команда могла б боротися навіть за топ-2. Але реалії ринку такі, що подібні гравці потребують більших зарплат, а нині клуб не має змоги їх запропонувати».
Тренер розповів, з якими емоціями покинув свою посаду.
«Емоції змішані. З одного боку – відчуття виконаної роботи. Ми пройшли великий шлях – від команди-аутсайдера до претендентів на призові місця.
Це був дуже яскравий і творчий етап моєї кар’єри. Прикро, що не вдалося завершити сезон разом із командою».
60-річний Лазоренко як головний тренер Локомотива відпрацював 35 офіційних матчів (14 перемог, дев’ять нічиїх і 12 поразок). В останніх трьох турах сезону очолювати команду буде Назар Козак.
Наразі Локомотив посідає п’яте місце в таблиці з 24 очками в 16 зустрічах.
11 травня о 13:00 кияни у гостях зіграють проти вінницької Ниви.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…