– Я дуже щасливий і щасливий від того, що роботу зроблено – ми вийшли у фінал, тепер у нас є майже двадцять днів на підготовку, і, сподіваюся, ми зможемо виграти цей трофей. Загалом усе було непогано – я дуже радий за молодих хлопців, ми зіграли з багатьма молодими футболістами, це майже друга команда. І, загалом, для них це гарний виступ. Це важливо і для нас, і для них, і для всіх інших – у нас до фіналу є ще три матчі Прем’єр-ліги, ми можемо зосередитися на них, а потім, сподіваюся, виграємо титул. Я дуже радий за молодого хлопця Реджі Волша і за його сім’ю, ви бачите, що Реджі – гарний гравець, він із тих дуже хороших хлопців, які нам подобаються. Звичайно, Волш ще дуже молодий, йому ще багато чого належить зробити і вирости, але поки що він повинен насолоджуватися цим моментом. Загалом у всіх нас гарний настрій після серії вдалих результатів – тепер “Челсі”, менш ніж за 72 години, має відбутися дуже важлива гра в АПЛ з “Ньюкаслом”, тож ми тепер повинні зосередитися на цьому матчі. Власне, всі три гри в АПЛ, що залишилися, для нас дуже важливі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…