“18-річний Денис Бойко… Така собі вітряна людина. Хотілося б, напевно, побажати собі у 18 років більше прислухатися до старших, більше чути їхні поради, тому що в такому клубі, як “Динамо”, коли вже у 18 років тебе розбещують – а це розбещення в якійсь мірі – великою заробітною платнею, маєш багато чого цікавого, в тебе життя, напевно, трошки відрізняється від усіх інших твоїх 18-річних ровесників.
Тут дуже важливо не загубитися, дуже важливо стриматися та пройти цей шлях правильно. І для цього є такі люди, як той же президент Ігор Михайлович Суркіс, який, з одного боку, розбещував фінансовими умовами молодих, але вже перспективних футболістів. З іншого боку, він, як батько, намагався абсолютно кожного футболіста втримати в нормальних людських рамках, щоб ці фінансові умови не зламали їх.
Це його вибір, що стосується фінансових умов. Він, в принципі, робив, що хотів – і це нормально. Підписувалися контракти – і це абсолютна норма. Але те, що він робив потім, як він виховував футболістів, як намагався донести до них, що треба концентруватися саме на грі. Я його почув. Була в мене одна ситуація – там, де також я, напевно, не стримався. Я не кажу зараз про гроші, але десь загрався, напевно, десь трошки злетів кудись, незрозуміло куди.
І в цей момент дуже важливо прислухатися до дорослих, до тренерів, до керівників, до людей, які вже пройшли якусь частину життя, мають колосальний досвід і можуть тобі чесно, відверто порадити, що потрібно робити в тій або іншій ситуації. І саме вміння чути та прислухатися хотілося б собі 18-річному побажати в той момент”, – сказав Бойко в ефірі власного Ютуб-каналу.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…