Карло Анчелотті: Сьогодні ми востаннє грали без 72-годинного відпочинку

Головний тренер мадридського “Реалу” Карло Анчелотті заявив, що його команда більше не вийде на поле, якщо не отримає щонайменше 72 години на відпочинок між матчами.

У середу, 12 березня, іспанський гранд грав з “Атлетіко” у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (1:0, 2:4 пен.), а 15 березня, “вершкові” провели ще одну зустріч — у рамках чемпіонату Іспанії з “Вільярреалом” (2:1) в 2-му.

“Сьогодні ми востаннє грали без 72-годинного відпочинку. Ми двічі просили Лігу змінити це, але нічого не сталося. Мадридський “Реал” більше не виходитиме на поле, якщо нам не нададуть той час на відпочинок, який ми просимо”, — наводить слова Анчелотті із післяматчевої прес-конференції офіційний сайт клубу.

Максимович Назар

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

3 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

3 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

3 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

4 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

4 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

4 години ago