– Емоції переповнюють, тому що це мій 1-й м’яч в УПЛ, у дорослому футболі. Я дуже-дуже щасливий, дуже цього хотів, тому емоції дуже переповнюють.
Хочу привітати команду з перемогою, тому що вона надважлива, я вважаю. Нам треба підніматися якомога вище, тому що я вважаю, що “Ворскла” перебуває не там, де має бути.
– Ви не приховували своєї радості, і помітно було, що тренер і партнери по команді щось вам підказували. Що саме вам казали?
– Та всі привітали, але перш за все всі вітали з перемогою, тому що це найголовніше, я вважаю.
– Ви виходили на передматчеву розминку і у Львові помітили сніг, помітили поле. Які у вас емоції були перед зустріччю?
– Не очікував такого, якщо чесно, тому що ще недавно було 15-17 градусів тепла, вже в шортах і футболках усі тренувалися, а зараз виходиш – і вже як зима. Тому трохи незвично, але все нормально.
Поле було неприємне, в’язке, вже м’язи трошки хапали, тому не дуже легко було грати, якщо чесно.
– На ваш погляд, сьогодні була більш нічийна гра?
– Я вважаю, що ми заслужено перемогли, тому що не дали створити супернику нічого біля наших воріт.
– У психологічному аспекті наскільки важливі ці 3 очки для команди?
– Всі дуже прагнули до цього, останні тижні всі дуже хотіли перемогти, тому я дуже щасливий за команду, за те, що забив гол і допоміг сьогодні, – сказав Малиш в ефірі УПЛ ТБ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…