В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» Олексій Шевченкo розповів, які враження у нього лишилися після роботи з Романом Григорчуком в Чорноморці.
«Нічого гарного не бачив. Наче повернувся на років п’ятнадцять назад. Це жах! Після Шахтаря я був шокований. Про того ж Григорчука, як про людину, не можу нічого гарного сказати».
Також Шевченко заявив, що відношення Григорчука до гравців Чорноморця було жахливим.
«Відношення жахливе до всіх гравців, не тільки до мене. Просто у нього не було можливості до мене причепитися через гру. Тому провокував іншими способами. Поставив мене і Білика (інший воротар тогочасного Чорноморця, – прим. «УФ») у квадрат, де ми шість хвилин відбирали м’яч, руками або чим завгодно.
Все це відбувалось у дні, які повинні були бути вихідними. Григорчук каже: «Що тобі робити у Києві? Попрацюй!». Заганяв воротарів – «відбирайте м’яч три рази по шість хвилин», незрозуміле щось. Дуже себе поважаю, іноді хотілось плюнути йому в обличчя та піти, настільки він над нами знущався», – сказав Шевченко.
Шевченко відіграв у Чорноморці першу половину сезону 2023/24: п’ять матчів, вісім пропущених, один кліншит.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…