«В таких протистояннях, як учорашнє, не до видовищності. На першому плані був результат, адже ми намагаємося викарабкатися зі «дна» турнірної таблиці, а «містяни» ще не втратили шансів на чемпіонство. Вважаю, що «Колос» не заслуговував поразки. Ми добре вивчили гру гостей, які вже тривалий час діють в однаковому стилі. Не дивно, що за винятком забитого перед перервою м’яча гості лічені рази загрожували нашим воротам.
Господарі також не могли похвалитися різноманіттям в наступі, але все ж Болівар повинен був зрівнювати рахунок, проте м’яч просвистів біля штанги. Наші останні невдачі можна пояснити тим, що в «Колоса» кудись зник креатив при завершенні атак. Тому й рідко доходить справа до гольових моментів. Реалізація, то взагалі окрема історія.
Вчорашня поразка призвела до відставки тренерського штабу «Колоса». Наразі ще складно сказати, хто буде біля керма команди. Більше конкретики з’явиться післязавтра, коли після двох вихідних розпочнемо підготовку до календарного матчу з ЛНЗ, який відбудеться 16 березня».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…