У домашньому матчі, що проходив на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського, луганці виграли – 2:1.
— Ігоре, перемога виявилася важкою?
— Так, важкий. І рахунок 2:1 свідчить про це. Коли забили другий м’яч, то начебто мали отримати впевненість, але тут же пропустили гол від Оболоні. Може, розслабилися невчасно. За нашої мінімальної переваги стало ще важче.
— Як би ти оцінив момент, який стався на 63-й хвилині зустрічі, коли Черненко міг забивати, завдавши удару по воротах із центру поля?
— Я думав, що цей шедевр зараз залетить у наші ворота, у нас усі взялися за голову. Не хотілося цього. Звичайно, Сапа – молодець, врятував у цьому моменті. Він та в інших моментах рятував нашу команду. Сапутін нам дуже допомагає.
— У якому з двох домашніх матчів Зоря зіграла краще – проти Руху чи Оболоні?
– Не знаю. З кожною грою ми додаємо, але так і має бути.
– Попереду матч із Динамо. Там хоч нічию можна зачепити?
— Ми гратимемо на перемогу. Про нічию ми не думатимемо. А як гра складеться – це матч покаже. Шанси у нас є, і списувати нас раніше в протистоянні з Динамо не можна.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…