– Ми ретельно готувалися до цього поєдинку, думаю, що бажання перемогти у “Зорі” було більшим, ніж у суперника. Як для початку весни, поле на стадіоні “Динамо” у дуже хорошому стані, тому ми намагалися грати “першим номером”, а також пресингувати всю гру. Гадаю, це в нас вийшло, це також підтверджує переможний рахунок.
Мічін зараз знаходиться в оптимальній формі і дуже допомагає “Зорі” – Петар забиває як на тренуваннях, так і в офіційних іграх, під час яких я не маю особливих переживань, тому що впевнений у своїй команді. Дякую Богові, що він мені допоміг відбити удар Черненка з центру поля, це сталося спонтанно, при цьому я не бачив, куди падаю, але зараз все гаразд.
Ми аналізуватимемо гру нашого найближчого суперника, Будківський уже готується на матч з “Динамо”, ми бачили матч киян у Черкасах – там був напружений поєдинок, а Вова Бражко зміг забити гол із рикошетом. У тому моменті ЛНЗ не пощастило – захисник хотів зіграти якнайкраще і вибити м’яч, а вже потім воротар не зміг зреагувати на цей рикошет.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…