Перед відльотом з Бразилії футболіст поспілкувався із журналістами, розповівши, серед іншого, що балакав з хавбеком «гірників» Педріньо про те, що відбувається в Україні та наскільки безпечне перебування легіонерів у «Шахтарі», а також наводив довідки про «помаранчево-чорних» у Бернарда.
«Я дуже вдячний «Атлетіко Мінейро» за все, що вони зробили. Вони сформували мене як спортсмена та як людину. Я пронесу ім’я «Атлетіко» із собою все життя. Я дякую всім співробітникам та керівникам, які стали моїми друзями. Я дякую фанатам за їхню постійну підтримку та сподіваюся якось повернутися».
«Дуже радий цій можливості. Мрію збудувати кар’єру в Європі. Я дуже щасливий і вмотивований цією новою метою та сподіваюся, що все вийде».
«Місце, де ми збираємося зупинитися [в Україні], є дуже безпечним. Це була тема, яка мене турбувала. Я розмовляв із Педріньо, він готується до мого приїзду. Я також запитав Бернарда, він розповів мені про їхній інтерес. Сподіваюся, продовжити кар’єру і що там все складеться добре», – пояснив Аліссон.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…