“Чому у “Колоса” не було результату? Це потрібно проаналізувати. Ми почали глобально перебудовувати команду, а перебудова це завжди болючий процес. Скажімо так – не перебудували. Нам не вистачило терпіння і розуміння, як і куди це все працює. Нам дали можливість попрацювати і ми отримали великий досвід.
Ціль була одна – перебудувати команду, омолоджувати її, ставити більш інтенсивний і агресивний футбол, щоб у майбутньому “Колос” міг боротися за місце у топ-5. Конкретної цілі на цей сезон, щоб посісти якесь місце, не було. Ми повинні були вигравати матчі і бути десь ближче до середини таблиці. Скажімо так: чим вище, тим краще”.
“Я знав, куди я йду і що Андрій Анатолійович [Засуха] дуже емоційний. У мене є амбіції працювати на високому рівні і я повинен був спробувати себе на чолі “Колоса”. Я отримав тут великий досвід у всіх сенсах: у побудові команди, відносинах, тиску зі сторони ЗМІ.
Зараз я хочу трошки відпочити від футболу і проаналізувати ситуацію, яка сталася. Подумати, що можна було зробити інакше і в який момент. Потім – зробити правильні висновки і думати, що робити далі”, – заявив тренер.
“Хлібороби” посідають 12-те місце.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…