Нагадаємо, що в першій грі плей-офф “червоні дияволи” вели в рахунку після гола Зіркзее, але дозволили суперникові уникнути поразки – за іспанців з пенальті забив Оярсабаль.
“По-моєму, ми грали добре до пенальті. Але потім пенальті, мені здається, трохи змінив імпульс гри. Я бачив, що команда була втомленою в останні 20 хвилин і це допомогло супернику взяти контроль над грою в ці 20 хвилин. До пенальті ми контролювали гру, ми створювали небезпечні моменти. Після нашого голу ми грали дуже добре і майже забили другий.
Ми перенесли вирішення всіх питань на “Олд Траффорд”, до нас додому. Нам потрібно фізично пережити матч у неділю, щоб бути готовими до четверга. Нам потрібно бути прагматичними, нам потрібно виграти один матч на “Олд Траффорд”. Нам потрібен такий настрій.
Ми можемо відчувати деяке розчарування сьогодні, тому що, як я сказав, у нас був контроль, але можна згадати і моменти, які у них були в кінцівці. Ця гра могла повернутися в будь-який бік, але тепер усе вирішиться на “Олд Траффорд”, і ми повинні бути готові”, – упевнений тренер.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…