Підсумковий рахунок 1:1 означає, що доля протистояння вирішиться на “Олд Траффорд”. Після матчу в Сан-Себастьяні Аморім підкреслив важливість цього поєдинку.
“Я вважаю, що ми добре грали до пенальті. Але цей момент трохи змінив хід гри. Останні 20 хвилин команда виглядала втомленою, і це допомогло супернику взяти контроль над грою. До пенальті ми володіли ініціативою, створювали моменти. Після нашого голу ми грали дуже добре і були близькі до другого м’яча.
Ми перевеземо гру на “Олд Траффорд”, додому. Нам потрібно відновитися фізично після матчу в неділю, щоб бути готовими до четверга. Ми маємо бути прагматичними – потрібно просто виграти один матч на своєму полі. Так треба мислити. Можна засмучуватися через те, що ми контролювали гру, але водночас треба пам’ятати і про моменти, які були у них наприкінці. Все могло скластися інакше, тому ми приймаємо цей результат і будемо готові”, – сказав Аморім.
Додамо, що матч-відповідь відбудеться 13 березня.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…