Захисник “вовків” Едуард Сарапій розповів про те, яким був поєдинок зсередини:
– Едуарде, видалося, що матч легкий, а який він був зсередини?
– Зсередини нелегкий, але ми контролювали гру. Тому так здалося, що нам гра давалась легко. Чудовий суперник, бажаємо надалі перемог, але в нас є свої прагнення, свої задачі, тому я радий, що ми сьогодні перемогли
– Рахунок 3:1 але моментів було створено, мені здається, ще на кілька поєдинків вперед.
– Добре, що ми забили три, але засмучені тому, що пропустили не обов’язковий гол. При рахунку 2:1 буває всяке, може бути рикошет, тому гол, який ми пропустили, був не обов’язковий.
– Гол з пенальті, коли забив Янаков. Наскільки це вплинуло на настрій? не боялися грати інакше?
– Ні, ми не боялися. Напевне, навпаки додали трохи в агресії й більше насідали на ворота суперника.
– А серед тих моментів, які могли забити, але не забили, найяскравіше який згадується, такий що точно мав залітати?
– Напевне момент Гуцуляка. Ми з ним тільки що розмовляли, він сказав, що легше було забити ніж не забити. Але він забив дуже красивий гол, з чим я його й вітаю.
– А потім в тому моменті ворота ледь не зламав
– Нічого страшного його голи ще попереду.
– Присутність головного тренера збірної України сильно мотивує?
– Ми не знали про це. Якщо він бачив гру, це добре. Нехай приїжджає частіше.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…