«Хлопці були справді неперевершені, на цьому стадіоні нам було нелегко. Відверто наші вболівальники нам дуже допомогли: сьогодні нам довелося трохи постраждати, але тривало це не дуже довго. Ми були разом, коли це було потрібно, ми знаємо, які випробування з собою принесе другий матч, але якщо чесно – я дуже щасливий.
Аслані та Зеліньскі зробили те, про що я їх просив, я ніколи не сумнівався в цих гравцях – вони грали дуже добре. Під час гри я намагався вносити зміни, не змінюючи всього.
«Феєнорд» має одну якість, вони грали з чотирма нападниками: спочатку ми не досягли успіху, коли справа дійшла до контролю простору, і ми не дуже добре пасували. Два голи полегшили нам завдання. Ми знаємо, що виграли тільки перший матч, попереду ще друга зустріч.
У своїй кар’єрі я мав честь тренувати блискучих хлопців, які втілювали в життя те, про що я їх прошу: мій персонал і я були дійсно щасливі всі ці роки, гравці показали, що вони завжди готові. Наприклад, Бастоні грав дуже добре, він був готовий – ми говоримо про захисника світового класу, який грав як крайній захисник для своїх товаришів за командою. Як тренер, це те, що ви завжди хочете бачити», – сказав Індзагі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…