“Коли ви фінішуєте на 22-му місці, це означає, що ви не були добрими. Це був рік, коли ми були в гіршому стані, ми хотіли потрапити в гру. У нас немає того ритму, який є у Реала прямо зараз, ми хотіли багато грати в пас, але пропустити гол так рано… Потім другий… Я бачив найкращі версії мадридського Реала в останні роки, вони здатні довго володіти м’ячем, захищатися, бігти, коли вони хочуть йти високо, коли вони низько”…
“Ми були чудовою командою, а цього року з багатьох причин ми не такі. Ми досягли чогось унікального в нашій країні та в Європі, ми перемагали один раз і були там багато разів. Рішення повинні прийматися на командному рівні і кожним, і тепер ми повинні претендувати на місце у четвірці чи п’ятірці найкращих, щоб повернутися”.
Нагадаємо, що у першому стиковому матчі Манчестер Сіті програв удома Реалу з рахунком 2:3.
На загальному етапі Ліги чемпіонів-2024/25 команда Пепа Гвардіоли фінішувала на 22-й позиції, досягши путівки в стикові матчі лише в останньому турі завдяки перемозі над Брюгге (3:1).
У турнірній таблиці АПЛ Манчестер Сіті розташовується на 4-й позиції – його відставання від Ліверпуля, що лідирує, налічує 17 очок (при цьому, мерсисайдці зіграли на один матч більше).
Свій наступний поєдинок команда Пепа Гвардіоли проведе 23 лютого вдома проти Ліверпуля.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі