– Аналізуючи майже півтора місяці роботи на зборах, наскільки, на твою думку, команда готова до другої частини сезону та які підсумки можна підбити після такої плідної роботи?
– Провели дуже потужний тренувальний табір. Готові чи не готові – покажуть наші матчі в чемпіонаті.
– Що стосовно підсумків роботи?
– Все добре. Провели декілька ігор на доволі солідному рівні. Настрій непоганий, але вже хочеться повернутися до України.
– Після того, як Тарас Степаненко залишив «Шахтар», ти офіційно став капітаном команди. Які функції береш на себе у цій ролі?
– У нас є така, так би мовити, коаліція з п’яти капітанів, тому я не один, мені допомагають хлопці. В принципі, ми всі виконуємо одну і ту ж справу, допомагаємо команді.
Тренер і директор покликали нас і сказали, що я, Бондар, Судаков, Марлон та Педріньо виконують обов’язки капітанів. Коли когось немає на полі, інший заміняє. Тому ось ця п’ятірка допомагає тренеру і команді.
– Який матч другої частини сезону чекаєте найбільше?
– Всі матчі. І в усіх потрібно перемагати.
– На чому треба сконцентруватися у другій частині сезону з перших хвилин?
– Сконцентруватися на собі, тому що в нас іноді є таке, коли ми дивимося на суперників і рахуємо якісь бали, але забуваємо, що нам теж потрібно перемогти. Якщо ми виграємо всі свої ігри, то я думаю, у нас… Все залежить від нас просто, – розповів Матвієнко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…