– У Зорі багато орендованих гравців Динамо. Які зараз стосунки між клубами та чи зможуть ці гравці взяти участь у матчі проти киян?
– Ні, гравці, які орендовані у Динамо, не будуть грати в цьому чемпіонаті проти своєї команди основної. Це таке питання, яке кожного разу виникає у вболівальників: чому вони не грають? Це рішення Динамо, ми на нього ніяким чином не можемо впливати.
У нас були приклади, коли гравці, орендовані з інших клубів, виходили, і завдяки діям цих гравців, ми вигравали матчі. І тоді команди, які нам віддавали в оренду, від цього страждали в турнірному плані. Був приклад, коли дозволили Малишеву зіграти проти Шахтаря – він забив, ми виграли 1:0. Динамо дозволило зіграти Бражку, він перший раз за нас вийшов на заміну і забив гол, і ми у меншості виграли в Динамо. Тому не дуже хочуть клуби, які віддають в оренду, щоб проти них грали їхні вихованці, – поділився Гузь в коментарі Tribuna.
Додамо, що за Зорю на правах оренди в цьому сезоні виступають орендовані з Динамо Олександр Яцик, Владислав Супряга, Вікентій Волошин, Артем Слесар та Ігор Горбач.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…