“Ситуація з Вівчаренком – це приклад того, як повинен поводити себе гравець. Я пишаюся, коли є таке ставлення. У Вівчаренка через, здається, 8 місяців мав закінчитися контракт. Чи в кінці року, я не пам’ятаю. І його почали обступати клуби, почали його провокувати на різні дії, мовляв, не підписуй, посидиш, а потім ми тебе заберемо.
Вівчаренко, порадившись зі своїми агентами, прийшов до висновку, що це неправильно. Вони ухвалили рішення залишитися в Динамо, тому що сам Вівчаренко сказав: “Я хочу, щоб Динамо за мене заробило хороші гроші. Стільки, скільки воно має заробити”.
І він перепідписав контракт. У нього були варіанти піти, втекти, але правильне оточення, правильне ставлення з боку президента клубу, який до нього також дуже добре ставився, і запропонував йому ці умови. Все це закінчилося тим, що в Динамо і Вівчаренка продовжується співпраця.
У Вівчаренка дійсно були пропозиції. З Іспанії сто відсотків були пропозиції від деяких команд, які пропонували йому от таку комбінацію, а зараз треба буде платити гроші”, – поділився Циганик на своєму YouTube-каналі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…