“Ми взяли на збори багато новачків. Взаємодії десь ще не ті, що хотілося б. Не всі гравці, що прийшли до нас, у повному обсязі готові до того, щоб виконувати те, що ми хочемо. Цей збір був своєрідним навчанням і для мене самого. Я для себе вже під час цих зборів робив замітки, як треба проводити наступний збір, що було дуже добре, що не дуже добре в плані організації, у плані комунікації, у плані підтримки мікроклімату.
Всі ці моменти намагався врахувати. В плані підготовки також той етап, який ми проводили в Україні, – наскільки він був корисним, чи потрібно одразу їхати в Туреччину. Дуже багато моментів таких я для себе виокремив. Для мене був дуже корисний цей збір. Це такий неоціненний досвід, який можна отримати, не купити його, не десь узяти, а тільки якщо ти сам пройшов через нього.
Але в цілому я вважаю, що досить продуктивно провели збори. Якщо враховувати наші фітнес-показники, то ми бачимо, що команда 2 дні зіграли 90 хвилин, кожен гравець мав рівнозначний час – і ми бачили, що гравці більш-менш витримували цей темп. Наші цифри кажуть про те, що команда в гарному фізичному стані”, – поділився Лупашко в коментарі прес-службі Карпат.
Нагадаємо, вже 23 лютого Карпати офіційно поновлять сезон матчем з Динамо – лідером турнірної таблиці чемпіонату України (43 очки).
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…