Команда, окрім щоденних тренувань, провела й два спаринги про аматорських колективів з Житомирщині та Київщини. Отож, яким видався цей етап підготовки для команду – про це ми запитали в головного тренера ФК «Епіцентр» Сергія Нагорняка.
– Сергію Миколайовичу, після гри проти «Полісся» зі Ставків (матч завершився з рахунком 9:1), ви говорили, що результат – не головне. Вас цікавив саме зміст гри. Вчора в матчі з ФК «Лісне» було вже не так багато забитих голів (гра завершилася з рахунком 3:0), але, напевно, і це не найголовніше. Тож чи залишилися ви задоволеним саме змістом гри в крайньому спарингу?
– Найголовніше, я задоволений тим обсягом, який хлопці виконали в цьому матчі. На цьому етапі підготовки це було основним. Звісно, що вигравати завжди приємно, але є помилки. Однак зрозуміло, що вони допускаються на тлі втоми. Знаєте, щоб нам рухатись далі, ми повинні завжди, так би мовити, витискати максимум. Тому прагнемо до цього. То ж, якщо підбивати підсумки першого етапу підготовки, я задоволений, бо виконали той обсяг роботи, який планували. Перед зборами я казав хлопцям, що ті два спаринги, які ми мали провести, стануть для них певним відпочинком.
– Ось власне про «відпочинок» хотів ще запитати. Адже в двох спарингах, попри великі навантаження, футболісти якось легко виглядали. Це хибне враження?
– Повірте, на цих зборах наші гравці виконували набагато більший обсяг роботи, ніж пів року чи рік тому. І це тільки початок. Адже оцей загальний, так би мовити, рівень підготовки, переноситься і на другий збір. Під час перших зборів футболісти були втомленими, адже було по два тренування, тренажерні зали, але хлопці молодці – витримали все. І це для мене найголовніше. А те, що ви кажете, що вони виглядали «свіжими»… Напевно трохи адаптувалися до тих навантажень, стали витривалішими. Я пригадую минулий та позаминулий роки, коли перші ігри нам давалися дуже важко… Тепер дали ще більший обсяг, ніж раніше, і хлопці просто молодці – витримали все.
– Команда отримала кілька днів на відпочинок, після якого знову збереться в Києві?
– Так, дали вихідні й 17 лютого збираємося на другі підготовчі збори. Працюватимемо в тому ж режимі та плануємо зіграти три спаринги.
– На першому етапі ви переглянули кількох футболістів. Чи будуть ще якісь потенційні новачки?
– У нас селекція не зупиняється. Ми шукаємо гравців для того, щоб точково підсилити нашу команду. Тому продовжимо перегляд інших футболістів. І, якщо зрозуміємо, що це той, хто нам потрібен, то підпишемо контракт.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…