Артем Бєсєдін, який у листопаді залишив казахстанський Ордабаси у статусі вільного агента, перейшов у чеський Лішень та підписав контракт на півроку з опцією продовження на два роки.
Екс-форвард Динамо та збірної України поділився першими враженнями від свого трансферу в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол».
«Лише позитивні. Хороший клуб із класними умовами та великими амбіціями, що було дуже важливо для мене. Тепер все в моїх руках та ногах. Потрібно доводити свою спроможність. Я задоволений, що тут опинився.
Були й інші варіанти продовження кар’єри, але для мене та моєї родини варіант із командою з Брно став найбільш оптимальним».
Бєсєдін розповів про те, що вплинуло на його рішення перейти в Лішень.
«Перед командою стоїть завдання підвищитись у класі, вийти в елітний дивізіон. Це, до речі, також стало одним із чинників того, чому я опинився в Лішені.
Президент клубу – велика людина в Чехії. Ігор Файт має дуже амбітні плани щодо команди, яку зараз поповнюють футболісти з вищої ліги Чехії. Президент хоче, щоби команда розвивалася. Наразі триває комплектація якісними футболістами. Сподіваюся, і я своєю роботою допоможу Лішеню досягти поставленої мети», – сказав Артем.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…