– Це була не найкраща гра, але закінчилося все добре. Після матчів із “Ліверпулем” і “Арсеналом” я відчув, що команда втомилася. Особливо в першому таймі, коли ми постійно запізнювалися, у нас були проблеми між лініями – у “Саутгемптоні” виконали хорошу роботу, створюючи вільний простір для швидкого Камалдіна Сулемана, за яким ми ніяк не могли наздогнати. У суперника було кілька моментів до перерви, але в другому таймі і ми поліпшили гру, і “Саутгемптон” втомився, після свого персонального пресингу по всьому полю. Але мене не здивувала гра суперника – їхній тренер доклав чимало зусиль, його стиль добре відомий в Італії, тому ми були готові. У першому таймі “Саутгемптон” дуже добре відборовся, але після перерви, коли вони втратили частину фізичної сили, вже ми стали знаходити простір, яким можна скористатися. Тому ми нарешті взяли гру під свій контроль, стали створювати небезпечні моменти і заслужили на перемогу, хоча в нас не було хорошої гри. Але наразі перемога – це найголовніше, а не те, що ми дуже втомилися. Так, було важко, але нам ще багато чого належить зробити, треба продовжувати в тому ж дусі.
– Амад Діалло грав на іншій позиції, і все одно виконав чудову роботу, скориставшись своїми здібностями в другому таймі. Його останній гол був схожий на гол “Евертону”, але і Діалло ще є куди вдосконалюватися. Усі гравці в цій команді несуть однакову відповідальність, Амаду не потрібно намагатися виходити на перший план, йому потрібно просто готуватися до наступної гри, і якщо він буде добре тренуватися, то все вийде само собою. Діалло проводить дуже хороший сезон і перебуває в прекрасному моменті – йому треба продовжувати працювати і грати в тому ж дусі. Дуже важливо, що Амад своїм рухом підштовхує команду у фінальну третину, і коли він отримує м’яч, то одразу чинить тиск на суперника. У нас були певні шаблони під час гри з м’ячем, але спливли й проблеми – особливо коли в деяких дрібних деталях ми стали просідати, і команда занервувала. До того ж, не всі наші футболісти підходять за своїми якостями під нинішню систему гри. Не скажу, що у нас були проблеми з самовіддачею – хлопці вийшли на поле з ентузіазмом, але коли Йоро не міг зловити суперника в перехідній фазі, а Угарте, Майну і Бруно Фернандеш запізнювалися по епізоду, у нас просто не було контролю над грою.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…