Таке рішення ухвалили на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради, повідомляє сайт установи.
Угоду між сторонами підписано на 15 років, що дасть змогу місту заощадити близько 2,5 мільйона гривень щороку, які витрачалися на його утримання з бюджету громади. Тепер “Нива” відповідатиме за утримання та оновлення стадіону.
Орендар зобов’язався протягом перших п’яти років здійснити будівельно-ремонтні роботи на суму щонайменше 100 мільйонів гривень для розвитку спортивної інфраструктури стадіону. Це суттєво покращить стан футбольного поля, бігових доріжок, споруди, зробивши її сучасним спортивним об’єктом, який відповідає всім стандартам для проведення змагань різних рівнів.
Також повідомляється, що умови договору передбачають можливість безоплатного використання стадіону для проведення спортивних, культурно-масових заходів, навчально-тренувального процесу та змагань, організованих державними органами, бюджетними установами або федераціями з видів спорту.
Весняну частину сезону “Нива” Тернопіль проведе в Групі Вибування.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…