Український півзахисник Олександр Сорока підписав перший професіональний контракт з Гентом, повідомляє офіційний сайт “буйволів”.
Угода 18-річного хавбека буде розрахована до 30 червня 2027-го.
Нагадаємо, Сорока – вихованець академії Шахтаря. 31 січня 2023 року у статусі вільного агента перейшов у Гент і виступав за команду U-18.
“Олександр – опорний півзахисник з дуже хорошою позиційною грою, який добре читає гру і знає, що відбувається навколо нього в кожен момент матчу. Він здатний визначити темп поєдинку і добре прогресує в цьому сезоні”, – зазначив Томас Маттон, головний тренер молодіжної команди Гента.
Олександр викликався у збірні України U-16 (3 матчі й 1 голи) та U-17 (6 поєдинків без результативних дій).
До слова, з 2017 по 2021 роки за Гент виступав форвард Олімпіакоса і збірної України Роман Яремчук.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі