Наразі 25-річний гравець виступає на правах оренди за інший бразильський клуб – Ред Булл Брагантіно. Орендна угода між сторонами розрахована до літа 2025 року, але нинішня команда Вітіньйо не перешкоджатиме його переходу в Інтернасьйонал.
Вітіньйо перейшов в Динамо 2021-го року з Атлетіко Паранаенсе за 6 мільйонів євро. У сезоні 2021/22 бразилець провів 13 матчів у всіх турнірах та забив два голи. Контракт Вітіньйо з київським клубом розрахований до літа 2026 року.
Після початку російського повномасштабного вторгнення Вітіньйо пішов в оренду в рідний Атлетіко Паранаенсе, а з 2023 року грає в оренді за Ред Булл Брагантіно.
У минулому розіграші бразильської Серії А-2024 Вітіньйо був основним гравцем команди – у 33-х проведених матчах він забив 3 голи і зробив 3 асисти. Сам Ред Булл Брагантіно зумів врятуватися від вильоту, фінішувавши на 16-й позиції.
Інтернасьйонал фінішував на п’ятому місці минулого сезону бразильської Серії А, завоювавши пряму путівку до Копа Лібертадорес-2025. Кольори клубу захищають два ексгравці Шахтаря – захисник Вітао та півзахисник Алан Патрік.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…