“Відпустка була короткою. Трохи відпочили, а зараз із новими силами та емоціями повертаємося до роботи. Під час першої частини зборів будемо, як і зазвичай, займатися біговими вправами, у другій акцент буде на роботі з м’ячем. Після відпочинку завжди нелегко повертатися, але так завжди було, є й буде, тому все нормально”.
“Це було лише перше тренування, в тому числі й для деяких молодих гравців. Подивимося, що буде далі. Сподіваюся, що вони зможуть підсилити наш склад і допомогти у майбутньому. Головне — плідно працювати й не задирати високо носа”.
“Які у мене очікування від зборів? По-перше, добре підготуватися до матчів Ліги Європи, зіграти їх, після чого вже цілеспрямовано готуватися до поновлення сезону в чемпіонаті України. До матчів у єврокубках не так вже й багато, тож ми будемо готуватися. Головне, щоб усі здорові були”.
Зазначимо, що перші офіційні матчі “Динамо” у 2025 році проведе 21-го та 30-го січня у Лізі Європи проти турецького “Галатасарая” та латвійського “РФС” відповідно.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…