Головний тренер збірної Румунії Мірча Луческу планує відвідати товариський матч між київським Динамо та бухарестським Стяуа, який пройде в Анталії найближчої п’ятниці, 10 січня, про це повідомило Dynamo.kiev.ua.
У вівторок 79-річний наставник прибуде до Туреччини, щоб спостерігати за виступом гравців румунської збірної та кандидатів у національну команду у складах своїх клубів.
В Анталії будуть проводити передсезонні збори дев’ять румунських команд, що зробило це місто зручним місцем для спостереження за їхньою підготовкою.
Мірча очолював Динамо з 2020 до 2023 року і за цей період став чемпіоном України, а також завоював Суперкубок та Кубок країни.
До цього тренер 12 років успішно працював у Шахтарі. За час роботи у двох українських клубах він виграв 25 трофеїв: дев’ять чемпіонатів України, сім Кубків, вісім Суперкубків та Кубок УЄФА.
У березні збірна Румунії почне відбіркову кампанію на чемпіонат світу 2026 року. Суперниками команди Луческу в групі Н стануть Боснія і Герцеговина, Сан-Марино, Австрія та Кіпр.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…