– Олександре, чи вистачило часу відпустки на відпочинок та відновлення сил?
– Вистачило. Я провів час із сімʼєю в Києві. Вже чекаю початку зборів, аби підготуватися до другої частини сезону на всі сто відсотків.
– Які враження від перших півроку у складі «Динамо»?
– Якщо казати особисто про себе – спершу все складалося добре, поки не отримав травму. На жаль, вона вибила мене надовго. Тож сподіваюся зараз плідно провести збори, аби більше таке не повторилося. Треба підготувати себе якомога кращим чином.
Стосовно підсумків півріччя для команди, у чемпіонаті – все добре, будемо надалі так само продовжувати. Що ж до єврокубків – на жаль, у нас нічого не вийшло. Залишилось дві гри. Шансів на прохід до наступного раунду вже немає, але все одно треба грати на всі сто відсотків і намагатись здобувати очки для України у таблиці коефіцієнтів.
– Новий формат єврокубків і матчі в січні – це щось нове для українського футболу. Як бути готовим до такого раннього старту?
– Тренер з фізичної підготовки відправив гравцям програму індивідуальної підготовки. Кожен себе самостійно підтримував, хтось бігав на базі, хтось – у залі. Це вперше, коли в січні у нас офіційні матчі. Побачимо, як воно буде. Нам самим це дуже цікаво.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…