Напередодні гравці й тренери команди прибули до Белеку, а вже сьогодні провели перше тренування у 2025 році.
Перед початком заняття партнери привітали із днем народження бразильського вінгера «оранжево-чорних» Кевіна й тепло зустріли венесуельського нападника Келсі, який повернувся до розташування клубу після майже річної оренди. Також до підопічних звернувся головний тренер Маріно Пушич, окресливши план роботи в найближчі тижні.
Перше тренування донеччани відкрили активацією у фітнес-залі, після чого вже на полі відбулися розминка і тестування фізичних кондицій гравців. Зауважимо, що тренерський штаб залучив до зборів першої команди кілька футболістів юнацького складу «гірників».
У Туреччині «Шахтар» готується до матчів основного етапу Ліги чемпіонів УЄФА – з «Брестом» (22 січня) та «Боруссією» (29 січня).
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі