“ – Цього разу зимова відпустка була нетривалою. Чи вдалося відпочити та повноцінно відновитися?
– Справді, цього разу відпустка була незвично не такою тривалою, як завжди, адже раніше вона тривала десь місяць. Але її цілком вистачило, аби емоційно розвантажитися. Я весь цей час був із сімʼєю. Ми були на заході України, адже я давно мріяв відпочити у горах. Дружина минулого року там була, їй дуже сподобалось, тож цього разу ми туди поїхали вже сімʼєю.
– Пробував якісь екстремальні види спорту?
– Ні, хоча дуже хотів. У дитинстві я займався хокеєм, в мене тато – хокеїст. Тож мені все це цікаво. Хотів стати на лижі, але розумію, що для футболіста це дуже ризиковано. Тож я вирішив, що оскільки я раніше не ставав на лижі, то вже почекаю ще 5-6 років до завершення карʼєри – і тоді вже буду цим займатися.
– Чи були якісь побоювання під час медобстеження?
– Ні, адже це – рутинна справа для футболіста. Зловив себе на думці, що якщо раніше все це набридало, то зараз навпаки ти хочеш кожні пів року проходити обстеження, аби впевнитись, що все гаразд і бути спокійним. Це треба робити обовʼязково.
– Незвично, що між зборами команда проведе офіційні матчі єврокубків?
– Дуже незвично. Але ми повинні підійти до них навіть з більшою відповідальністю, відстоювати імідж клубу, тому що це європейський рівень. Ця європейська кампанія повинна слугувати для нас уроком на наступні сезони, аби ми надалі виступали більш вдало у єврокубках.
– Які очікування від другої частини сезону на внутрішній арені?
– Очікування дуже великі. Після зимової перерви боротьба обіцяє бути ще більш запеклою, адже всі відпочинуть і з новими силами будуть готуватися до чемпіонату. Конкуренція зараз висока як у верхній частині турнірної таблиці, так і в нижній, тож усі команди будуть виходити на кожну гру з думками про перемогу”, – сказав Караваєв.
5 січня, “Динамо” вирушить до Туреччини, де буде готуватися до завершальних матчів у Лізі Європи. У киян заплановано три спаринги, після чого вони 21 січня зіграють проти “Галатасарая” у Стамбулі й 30 січня проти “РФШ” у Гамбурзі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…