Categories: УПЛ

Караваєв: Ця європейська кампанія повинна слугувати для Динамо уроком на наступні сезони

Гравець “Динамо” Олександр Караваєв поділився, як пройшла його відпустка та розповів про цілі киян на другу частину сезону.

“ – Цього разу зимова відпустка була нетривалою. Чи вдалося відпочити та повноцінно відновитися?

– Справді, цього разу відпустка була незвично не такою тривалою, як завжди, адже раніше вона тривала десь місяць. Але її цілком вистачило, аби емоційно розвантажитися. Я весь цей час був із сімʼєю. Ми були на заході України, адже я давно мріяв відпочити у горах. Дружина минулого року там була, їй дуже сподобалось, тож цього разу ми туди поїхали вже сімʼєю.

– Пробував якісь екстремальні види спорту?

– Ні, хоча дуже хотів. У дитинстві я займався хокеєм, в мене тато – хокеїст. Тож мені все це цікаво. Хотів стати на лижі, але розумію, що для футболіста це дуже ризиковано. Тож я вирішив, що оскільки я раніше не ставав на лижі, то вже почекаю ще 5-6 років до завершення карʼєри – і тоді вже буду цим займатися.

– Чи були якісь побоювання під час медобстеження?

– Ні, адже це – рутинна справа для футболіста. Зловив себе на думці, що якщо раніше все це набридало, то зараз навпаки ти хочеш кожні пів року проходити обстеження, аби впевнитись, що все гаразд і бути спокійним. Це треба робити обовʼязково.

– Незвично, що між зборами команда проведе офіційні матчі єврокубків?

– Дуже незвично. Але ми повинні підійти до них навіть з більшою відповідальністю, відстоювати імідж клубу, тому що це європейський рівень. Ця європейська кампанія повинна слугувати для нас уроком на наступні сезони, аби ми надалі виступали більш вдало у єврокубках.

– Які очікування від другої частини сезону на внутрішній арені?

– Очікування дуже великі. Після зимової перерви боротьба обіцяє бути ще більш запеклою, адже всі відпочинуть і з новими силами будуть готуватися до чемпіонату. Конкуренція зараз висока як у верхній частині турнірної таблиці, так і в нижній, тож усі команди будуть виходити на кожну гру з думками про перемогу”, – сказав Караваєв.

5 січня, “Динамо” вирушить до Туреччини, де буде готуватися до завершальних матчів у Лізі Європи. У киян заплановано три спаринги, після чого вони 21 січня зіграють проти “Галатасарая” у Стамбулі й 30 січня проти “РФШ” у Гамбурзі.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

11 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

11 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

11 години ago