Сержіу Консейсау: Команда заслужила цю перемогу за гру в другому таймі

Коуч «Мілана» Сержіу Консейсау прокоментував перемогу над «Ювентусом» (2:1) у півфінальному матчі Суперкубка Італії:

«Футбол – це пристрасть і емоції, ці моменти прекрасні. Команда заслужила цю перемогу за гру в другому таймі. У першому таймі я бачив такий самий Мілан, що й кілька тижнів тому: з невпевненими діями в захисті, занадто повільними переміщеннями м’яча і неправильним таймінгом пресингу.

У перерві ми змінили кілька речей, подивилися одне одному в очі, і гравці зрозуміли, що потрібно робити, щоб виграти матч. Вони мали виконувати те, що ми підготували. Якщо б ми програли 0:2 чи 0:3, це була б моя відповідальність. Тож у другому таймі вони проявили справжню сміливість, і гра була зовсім іншою.

Я щасливий, але ми ще нічого не досягли. Ми у фіналі, і тепер повинні готуватися до гри з Інтером. Щодо Рафаела Леау – подивимося. Завтра він, ймовірно, ще не тренуватиметься з командою, але, можливо, потім зможе. Матч проти сина? Я, звичайно, був більш щасливим, тому що ми виграли, а Франсішку Консейсау був засмучений через поразку, але таке буває у футболі.

У другому таймі наші зміни дали ефект. Мората зміг грати глибше, а наші вінгери Хіменес і Пулішич, які в першій половині діяли не так, як я хотів, почали грати краще. Ми фактично нічого не зробили в атаці до перерви. Я сам грав за схемою 4–4–2 багато років. Ми підготували щось інше для цієї гри, але в майбутньому можемо використовувати двох нападників одночасно.

У перерві я точно не роздавав команді поцілунки та обійми. Навпаки, я дуже розлютився, тому що вони не виконали те, про що я просив і що ми підготували. Я бачу групу гравців, які є повільними. Іноді їм не вистачає рішучості, щоб досягати більшого, але це може прийти з часом. Гравцям потрібне хороше слово, але іноді і суворе. Я чесно визнаю, що не є найприємнішим тренером, який любить обіймати і заспокоювати своїх підопічних. Зазвичай я частіше злюся, ніж усміхаюся.

Важливо, щоб ця команда працювала старанно, мала багато позитивної енергії і разом прагнула досягти мети, бо у неї є якість. Я радий, що гравці зрозуміли моє послання і прийняли, що я не тренер, який багато усміхається, бо я тут не для того, щоб заводити друзів, а для того, щоб вигравати».

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

3 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

3 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

3 години ago