“Перша частину сезону вийшла провальна. Задача була потрапляння до четвірки для продовження боротьби за підвищення у класі. Нас дуже підкосила поразка від “Лівого Берега”, був поганий психологічний стан у гравців. Ми зупинились в кроці від Прем’єр-ліги.
Почали у Першій лізі непогано – здобули перемогу над “Прикарпаттям”. Добре грали з “Агробізнесом” й створили більше моментів, а у підсумку поступились. Далі невдала домашня серія… Напевно, той час і став вирішальним у підсумковому місці у таблиці. Єдиний плюс осінньої частини – стали першою командою, яка відібрала очки у “Агробізнесу”.
“Згадується нічия з “Нивою”, коли першими забили, а далі не змогли вдруге вийти вперед після пропущеного голу. Це був матч, який міг врятувати нас. Заключний відрізок провальний. Зі своїми конкурентами зіграли жахливо – по воротах не били майже.
Винні у становищі всі. Футболісти, що невдало зіграли, тренерський штаб, який не зміг достукатись до гравців, представники керівництва, які недостатньо підтримували нас. Дії всіх вплинули на підсумковий результат.
Щодо атмосфери, то вона зберігалась нормальна протягом всього періоду. Результати впливали на настрій, але всі розуміли, що мають працювати над собою. Колектив у нас згуртований і всі прагнули досягнути мети. Дуже шкода, що не вийшло”, – заявив Прокопчук.
Нагадаємо, що раніше повідомлялось про те, що Кирило увійшов у список гравців клубу, яких виставили на трансфер.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…