Дорогий Олександре Володимировичу!
Від щирого серця вітаю Вас із Золотим ювілеєм. Віддаю належне одному з найкращих голкіперів в історії київського «Динамо» та національної збірної, неординарному педагогу та палкому патріоту рідного міста й неньки України, Спортсмену та Людині з великої літери.
Своєю готовністю до самопожертви заради успіху команди Ви заслужили надзвичайну повагу вболівальників усієї країни. А зразкова самодисципліна та несамовита віра в себе, жага до вдосконалення та безмірна впевненість в результативності наполегливої праці, безумовно, поставили Вас в один ряд із найкращими майстрами вітчизняного футболу, для яких не існує нерозгаданих професійних секретів!
Особисто я дуже пишаюся, що футбольна доля перетнула наші шляхи у київському «Динамо», у складі якого Ви здобули величезну кількість гучних перемог, зустрівши із ним не одну ювілейну дату. Ви завжди були Першим номером команди-зірки 1990−2000-х років, що подарувала всім нам незабутні емоції.
Вдячний та здібний наслідувач справи Валерія Лобановського, Ви також обрали цей складний та тернистий тренерський шлях, вже показавши себе прогресивним, вдумливим та вимогливим наставником.
Творчого польоту Вам, ювіляре, і надалі! Також побажаю миру, гармонії, любові та щастя. Терпеливого натхнення, вдачі та оптимізму! І виконання всіх найпотаємніших бажань.
Многая літа!
З повагою,
Григорій Суркіс
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…