– «Дніпро-1» зник. Це клуб, який ви теж тренували. Вам прикро чи вам ця ситуація особливого суму не додає?
– Звичайно, прикро, бо «Дніпро-1» – дуже важлива частина мого життя в Україні, хоча почалося все в «Карпатах». Перші емоції ніколи забути не можеш, але і «Дніпрі-1» дійсно 2 роки були майже незабутніми.
Ми показували дуже гарний футбол, деякі футболісти вже грають сьогодні за національну збірну, деякі футболісти, як Довбик, вже грають у великих клубах – це тішить мене.
Але прикра ситуація. Хоча в той час уже був знак, що вона може бути, бо завжди були трошки затримки по зарплатах – така ситуація не відповідає статусу клубу, який прагне до найвищих цілей.
Зарплати, фінансові умови мусять бути солідними, щоб футболісти не думали про це, а думали тільки про тактику, про особистий розвиток, індивідуальний та колективний прогрес, щоб результати були такими, які хочуть вболівальники та керівництво.
Так що дуже сумно, але бачите, що відбувається в футболі. Таке буває деколи, так що мусимо сприйняти це як ситуацію, в яку не хочеться потрапити нікому.
– Хоча ви розлучалися з «Дніпром-1» теж зі скандалом. Були суди, вам виплатили компенсацію.
– Так, це прикро, сумно, коли закінчується все судом. Суд – це не ознака солідності, але справедливість є, бо суд став на мій бік. Усе, що написано в контракті – так і було. Хочеться забути той випадок і просто рухатися вперед, – сказав Йовичевич.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…