Влітку 2024 року голкіпер Денис Бойко покинув Полісся і відтоді перебуває у статусі вільного агента, працюючи експертом на УПЛ ТБ.
Журналіст Ігор Бурбас розповів, що головний тренер Ворскли Юрій Максимов пропонував ексворотарю Дніпра, Динамо та збірної України (2014-2021) повернутися у футбол, приєднавшись до його команди.
«Я знаю, що Максимов пропонував Бойку взяти й зняти рукавчики з цвяха та повернутися у ворота. Денис у дуже хорошій формі, підтримує її, тренується, але не впевнений чи гратиме надалі у футбол. Наразі він не визначився», – сказав Бурбас в етері ютуб-каналу «BurBuzz».
Зазначимо, що основний воротар Ворскли Павло Ісенко на початку грудня зазнав важкої травми меніска.
Нагадаємо, що у складі Динамо Бойко провів 108 матчів: 97 пропущених голів та 51 гра на нуль.
Також за свою кар’єру голкіпер встиг пограти за ЦСКА (Київ), Оболонь, Кривбас, Бешикташ та Малагу.
За національну збірну України Денис зіграв у семи поєдинках, пропустивши сім голів (три кліншити).
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…