«Від київського «Динамо» я, звісно, очікував більшого. Якось не вийшло в них вдало зіграти в цьому сезоні єврокубків. Вперше в історії динамівці продемонстрували такі результати. Забили лише один м’яч, усі матчі програли. Можливо, в двох поєдинках, що залишилися, кияни налаштуються і візьмуть очки в скарбничку України. Хоча суперники в особі «Галатасараю» та РФШ теж не слабкі. Але все залежатиме від того, яким буде у «Динамо» настрій і як вони гратимуть.
Стосовно «Шахтаря» можна сказати, що в принципі донеччани в деяких матчах непогано зіграли. І «гірники» хоч би взяли 4 очки! Але хочеться, щоби наші команди більше набирали балів у скарбничку України для таблиці коефіцієнтів УЄФА. Я хочу акцентувати на тому, що ми розраховуємо на «Шахтар» та «Динамо» щодо набору ними очок для скарбнички України! Це потрібно для того, щоб у наступних сезонах більше наших команд грало на єврокубковій арені».
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі