«Взагалі ні. У мене є люди, з якими можу поговорити про гру. Наприклад, Микола Павлов – фахівець, якого дуже поважаю, багато з ним розмовляю. Є Леонід Буряк, з яким розмовляю. Це люди, які пройшли цей шлях, і вони можуть що-небудь порадити.
Я поважаю вболівальників, але в кожного вболівальника свої ідеї. Вони розуміють, як грати, але ніколи не тренувалися. Розумію емоції, але іноді ці емоції переходять в образи – ось тоді це не дуже правильно.
Зараз ми всі підтримуємо Збройні сили України, і я б хотів, щоб ми також об’єдналися навколо збірної України. Упевнений, що в кожного є своя думка, як збірна України має грати, але я тільки прошу, щоб люди не ображали гравців, не ображали тренерський штаб. Тому що всі працюють, всі роблять максимум, і я думаю, що ми взагалі граємо на найвищому рівні.
Усі команди, зібрані в національних збірних, – це найкращі гравці. Якщо говорити про збірну Албанії, наприклад, сто відсотків цієї збірної грає в Європі. Може, 80 відсотків грає в Серії А. А ми говоримо, що повинні всіх виносити.
Бачу, що зараз гравці після групового етапу, відбіркового етапу вже розуміють, мають досвід і виходять на поле більш упевненими – дивлюся за останніми двома матчами. Тому ми рухаємося вперед і робимо все», – сказав Ребров.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі