Зазначається, що 17-річний футболіст зможе почати виступати за новий клуб із 1 січня 2025 року.
“Я дуже радий можливості показати себе на такому рівні у “Вікторії”. На першому тренуванні я вже зрозумів, що гравці тут дуже розумні та кмітливі. Сподіваюся, я зможу допомогти команді своїм менталітетом”, – сказав Петренко.
“Ми раді, що можемо заповнити брак воротарів у нашому тріо. Саша також має право виступати за команду U19 і є висококваліфікованим молодим гравцем”, – зазначив спортивний директор “Вікторії Кельн” Штефан Кюстерс.
“Крім того, він уже дуже зрілий для свого віку і, завдяки своїм габаритам та атлетизму, володіє всіма фізичними даними для того, щоб стати повноцінним членом професійної команди. Тому ми раді, що він приєднався до воротарського тріо – це безпрограшна ситуація”, – додав тренер воротарів “Вікторії Кельн” Кевін Раухут.
Зазначимо, що Петренко грає в академії “Баєра” з літа 2022 року. За цей час українець провів 26 матчів у складі “фармацевтів” на юнацькому рівні.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі