Зазначається, що 17-річний футболіст зможе почати виступати за новий клуб із 1 січня 2025 року.
“Я дуже радий можливості показати себе на такому рівні у “Вікторії”. На першому тренуванні я вже зрозумів, що гравці тут дуже розумні та кмітливі. Сподіваюся, я зможу допомогти команді своїм менталітетом”, – сказав Петренко.
“Ми раді, що можемо заповнити брак воротарів у нашому тріо. Саша також має право виступати за команду U19 і є висококваліфікованим молодим гравцем”, – зазначив спортивний директор “Вікторії Кельн” Штефан Кюстерс.
“Крім того, він уже дуже зрілий для свого віку і, завдяки своїм габаритам та атлетизму, володіє всіма фізичними даними для того, щоб стати повноцінним членом професійної команди. Тому ми раді, що він приєднався до воротарського тріо – це безпрограшна ситуація”, – додав тренер воротарів “Вікторії Кельн” Кевін Раухут.
Зазначимо, що Петренко грає в академії “Баєра” з літа 2022 року. За цей час українець провів 26 матчів у складі “фармацевтів” на юнацькому рівні.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі