“Кубок ліги. Ми запропонували створити ще один турнір, бо сьогодні ми дійсно мало граємо. Мова йде про українські клуби, які не беруть участь в єврокубках і в яких мало представників у різних збірних. А це більшість українських команд в УПЛ.
Ми граємо 30 офіційних ігор у сезоні. Плюс, можливо, один-два матчі залежно від того, як далеко ми пройдемо в Кубку. І це катастрофічно мало для нашого чемпіонату. Треба орієнтуватися на ліги, де проводять 40 і більше ігор. Це відразу перевага для тих чемпіонатів та клубів, які просто більше грають.
Це більше можливостей залучати молодь, напрацьовувати статистику, що дуже важливо для вартості гравців. Плюс це досвід ігор, який неоціненний у порівнянні з тими товариськими зустрічами, які ми фактично граємо замість офіційних матчів.
Наприклад, у нас є купа вільного часу, де ці ігри можна поставити. Якщо це зробити в середині тижня, то буде більша інтенсивність. Чому в Європі демонструють кращі показники? Бо вони просто більше грають.
Також це маркетингова можливість для УПЛ ТБ розвиватися. Тому вважаю, що більше ігор – це правильна стратегія. І ми дійсно виступили з такою ініціативою. Її підтримали вже декілька клубів”, – сказав Надєїн у інтервʼю Tribuna.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…