“Чотири роки дискваліфікації для молодого гравця – це дуже великий термін. Михайло може втратити такий важливий ігровий досвід, тоді йому дуже важко буде повертатися. Але я думаю, що це все неправда, і вважаю, що тут зовсім нічого не повинно бути. Спочатку треба дізнатися, звідки в організмі Мудрика взявся цей препарат, хто його йому дав. Поліграф підтвердив, що Михайло щирий і вірить у свою правоту. Якщо так і є, то не бачу сенсу його карати”, – сказав Кучер в інтерв’ю NV.
Він упевнений, що потрібно обов’язково знайти справжнього винного в цій історії:
“Треба шукати того, хто йому дав цей препарат. Не буду стверджувати, що це було в клубі або збірній. Можливо, він прийняв якусь таблетку вдома або в лікарні. Потрібно шукати, хто ж йому порекомендував цей препарат. Думаю, він справді не знав, що він є в нього в організмі. Тому було б добре, якби його покарали, якщо все ж таки вирішать карати, на мінімальний термін, але будемо вірити, що Мудрика виправдають”.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…