“По Мудрику з мого досвіду. Позитивна проба “А” — це апріорі порушення антидопінгових правил і, як наслідок, завжди призводить до дискваліфікації. Далі все залежить від нюансів і тактики.
Якщо спортсмен визнає порушення, погоджується на співпрацю з WADA, а юристи формують правильну версію подій, спортсмен відмовляється від відкриття проби “Б”, і застосовуються пом’якшувальні обставини, то термін дискваліфікації може становити 6–12 місяців.
Приклади: кейси Бєсєдіна, Андре Онана, Сако, Штіліча, Браімі, Ромаріо.
Якщо спортсмен діє необачно, емоційно або інтуїтивно, і вирішує відкрити пробу “Б”, то це вже гра “пан або пропав”. Проба “Б” може стати або зайвим підтвердженням уже встановленого факту, або, у дуже рідкісних випадках, спростувати результати проби “А”.
На моїй пам’яті були випадки, коли проба “Б” виявлялася негативною, спростовуючи результати проби “А”. Це були виключні ситуації, оскільки проби “А” і “Б” є частинами одного біологічного зразка і аналізуються за однаковими процедурами.
Випадки спростування результатів проби “А” пробою “Б” траплялися, зокрема, у легкій атлетиці перед Лондонською Олімпіадою 2012 року. Проте це виключення з правил. Найчастіше проба “Б” підтверджує результати проби “А”, як це було у справі колишнього олімпійського чемпіона з Одещини Юрія Білонога.
Справа складна. Маю свої припущення, поки що не буду їх озвучувати. Єдине, що можу сказати: якщо проба “Б” підтвердить результат проби “А”, то Михайлу загрожує дискваліфікація на 4 роки. Далі справа за CAS та лондонськими адвокатами”, – написав Пронін у своєму телеграмі.
УПЛ визначила найкращого гравця останнього в цьому році 17-го туру чемпіонату України. Ним став нападник…
Захисник Борнмута Ілля Забарний отримав визнання за поєдинок 16-го туру АПЛ з Вест Хемом (1:1).Читати…
"Лівий берег" під час зимової паузи в сезоні залишать три виконавці.Читати далі
Журналіст Ігор Циганик не вважає потрібним цей трансфер.Читати далі
"Верес" планує продовжити трудову угоду з 37-річним голкіпером Богданом Когутом. Про це повідомляє журналіст Дмитро…