– Насправді непогано, на мою думку, як для такої погоди, кінцівки чемпіонату. Тому я думаю, що дійсно непогана гра була сьогодні – для “Вереса” це точно. Думаю, що суперник про свою гру окремо скаже. Єдине, що, звичайно, поразка, на жаль. При, в принципі, непоганій грі могли сьогодні на більше розраховувати.
Я би хотів декілька слів сказати як підсумок першої частини сезону, подякувати в першу чергу гравцям, тому що дійсно була зроблена хороша робота, на мою думку. Команда спрогресувала. На жаль, 2 поразки в останніх 2 матчах були, але в цілому я вдячний, і з оптимізмом дивимося в майбутнє. Хочу подякувати в черговий раз уболівальникам, які були присутні – і динамівським, і нашим особливо. Ну, і керівництву, звичайно, нашому.
Штрафний удар? Цей розіграш був несподіваним. Настільки, наскільки ви бачите, м’яч у сітці – настільки й був несподіваним. Дійсно, потрібно тут аналізувати. Десь ми не дограли і не були готові. Насправді це гарний був розіграш, тут я можу тільки віддати належне гравцям “Динамо”. Ну а для нас це буде уроком. Цей стандарт якраз і вирішив долю матчу.
Я би не сказав, що ми почали грати по-іншому після пропущеного м’яча. Ми, можливо, почали грати трішки вище в останні 10-15 хвилин. Ми розуміли, що один з методів нашої гри – це агресивний високий пресинг. Ми розуміємо, що з “Динамо” грати постійно у високому пресингу – це було б для нас проблемою. Десь ця проблемка у нас була і з “Карпатами”. Ми зробили певні висновки, і ми розуміли, що тут важливо було тактично дисципліновано зіграти, десь навіть час від часу в нижньому блоці, і очікувати свої шанси.
Ну а в кінцівці вже ми хотіли здобути залікові бали, відповідно в нас ще був резерв, декілька замін зробили, пресингували. Ну, і непогано це виходило. Наші плани? Відпустка до 9 січня. 9-го ми збираємося в Рівному, у нас медогляд буде, на місці робота. І 17-го, здається, ми вирушаємо до Туреччини.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…