Categories: Єврокубки

Кополовець: Іспанський чемпіонат набагато сильніший, ніж наш, тому шансів у Динамо мало

У четвер, 12 грудня, київське Динамо на виїзді зіграє проти Реал Сосьєдада у шостому турі Ліги Європи.

У другому за престижністю турнірі Європи кияни зазнали п’ять поразок з п’яти можливих. Також команда Шовковського пропустила 12 голів, а забила лише один — в останньому матчі проти Вікторії Пльзень (1:2).

Журналіст NV Андрій Павлечко ексклюзивно поспілкувався з Михайлом Кополовцем. Легенда львівських Карпат пояснив, чому не вірить у позитивний результат біло-синіх в Іспанії та поділився своїми очікуваннями від київського Динамо.

— Що очікуєте від Динамо в цьому матчі?

Дивлячись на те, як грають наші команди в єврокубках, то, на жаль, нічого хорошого чекати не доводиться. Важко щось сказати. Іспанський чемпіонат набагато сильніший, ніж наш, тому шансів мало. Хочеться, щоб наші команди виступали краще, але та ситуація, яка в нас є, серйозно впливає на чемпіонат. Через це ми так слабко граємо в Європі. Хто б ще не говорив, але я не очікую нічого хорошого, на жаль.

— Завдяки чому кияни можуть хоча б не програти?

Якщо команда виконає установку тренера, то можна за щось зачепитись. Тільки командні дії можуть допомогти Динамо. В Сосьєдада є багато хороших і технічних футболістів, тому киянам буде важко індивідуально. Лише командні дії, бо інакше важко буде на щось розраховувати.

— Ви грали за Карпати проти Севільї у ЛЄ. Розкажіть про іспанських уболівальників. Вони стануть проблемою для Динамо?

Ні, не повинні бути проблемою. Вони не зрівняються з турецькими і грецькими фанами, які палко підтримують свої команди й цілий матч вболівають. Іспанці — спокійніші, не думаю, що вони стануть проблемою. Динамо звикло грати на переповнених стадіонах. Для них проблемою будуть футболісти Реал Сосьєдада, бо для них набагато легше грати з нами, ніж нам з ними.

— Зробіть прогноз на матч

Він буде невтішний і для мене, і для наших вболівальників. Думаю, що ми цю гру програємо, на жаль. Я бажаю не поступитись, але буде дуже важко. Я уболіваю за Динамо і Шахтар, коли вони грають у єврокубках. Хочеться, щоб кияни, як мінімум, не програли. Але боюсь уявити, яким буде рахунок… Не буду цього казати, шансів у нас дуже мало. Той футбол, який ми показуємо у Європі, змушує мене так казати. Хоча, якщо ми покажемо наші найкращі якості, то можна буде на щось розраховувати. Але через ті результати, які ми показуємо на євроарені, я нічого вже не чекаю, — сказав Кополовець.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago