“Я, як і будь-який інший тренер, був би задоволений, якби підсилили всі позиції. Але в пріоритеті, думаю, атакувальна лінія. Захист також: якщо говорити відверто, то ви ж бачите, хто у нас грає на позиції центральних захисників сьогодні.
Але, знову ж таки, добре, що хлопці взагалі грають, хоч і не на своїх позиціях, та приносять гарні результати команді. Підсилюватися у будь-якому випадку потрібно, це не буде зайвим”, – зазначив тренер.
Вернидуб також наголосив, що важливо не переборщити з іноземцями.
“Я така людина, що ставлюся до усіх своїх футболістів однаково: хоч африканці, хоч європейці. Найголовніше, щоб хлопці виконували поставлені перед ними задачі, був порядок із дисципліною та тренуваннями. Але на мою думку, потрібна якась межа, важливо не переборщити з іноземцями.
Треба, щоб грали свої хлопці, українці, а ще краще, якщо будуть грати власні вихованці. Але я вдячний хлопцям-легіонерам, які у нас є, які грають та викладаються на повну”, – сказав Вернидуб.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…