Categories: Єврокубки

Анатолій Безсмертний: Хочеться, щоб Динамо грало краще

У той час, як київські динамівці готуються до чергового матчу основного етапу Ліги Європи з іспанським «Реал Сосьєдадом», своїми очікуваннями оділився колишній захисник «Динамо» Анатолій Безсмертний.

– У динамівців в четвер буде непростий суперник – «Реал Сосьєдад», – каже він. – Хочеться, щоб наша команда здобула перемогу. Хоча на відміну від поєдинку з чеською «Вікторією», у якому кияни не дуже сподобались, решту ігор вони провели непогано. Зокрема, добре грали у матчі з «Лаціо». От лише в них не вдавалось перемагати. Тож хочеться, аби «Динамо» грало краще. Сподіваюсь, дасть Бог – і виграють.

– З чим ви пов’язуєте невдалі виступи динамівців в основному раунді Ліги Європи – недостатнім досвідом лінії оборони чи фактором невезіння?

– Мабуть, міжнародного досвіду малувато. Різний рівень чемпіонатів, та й самі суперники у єврокубковому турнірі достойні. Нашим хлопцям потрібно мужніти та дорослішати. А взагалі–то перспектива у «Динамо» є, та й хороших футболістів клуб має у наявності. Повторюсь: в окремих матчах вони виглядали досить непогано. Просто по результату було не так, як того хотілося б, коли динамівці пропускали непотрібні голи. Та як би там не було, а їм треба набиратися досвіду у єврокубках. Для них це хороша школа.

– Враховуючи, що турнірні справи у «Динамо» в основному етапі Ліги Європи не заладились, можливо, є сенс награвати у цьому турнірі тих, хто нечасто грає у складі або ж молодих резервістів?

– Не думаю, що це доцільно. Я вважаю, що для рейтингу України у таблиці коефіцієнтів УЄФА потрібно набирати очки, та й рейтинг клубу теж слід враховувати. Це потрібний турнір для футболістів, адже після єврокубкових ігор вони стають сильнішими та розуміють, куди рухається європейський футбол і як слід діяти. Футбол стає іншим: він прискорюється, футболісти під час матчу опиняються у цейтноті часу – тобто слід швидко працювати з м’ячем та миттєво приймати рішення.

Все потрібно робити швидше – і тоді наші гравці будуть відповідати вимогам сучасного футболу. Такі матчі, як у Лізі Європи – це той етап, який вони повинні пройти. А перемоги прийдуть, і я переконаний в цьому. Тут навіть іншої мови й не може бути! Майбутнє – за молоддю, а нинішнє «Динамо» є однією з наймолодших команд.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago