“Це було свято футболу, і всі закінчили гру, відчуваючи задоволення від того, що побачили чудовий матч. Обидві команди хотіли грати у футбол, не було жодної витрати часу чи симуляції, обоє намагалися перемогти, використовуючи свої сильні сторони. Це була чудова футбольна гра.
Звичайно, є невелике розчарування, але ми дуже багато вчимося в цих матчах. Нам просто не вистачає цих дрібних деталей, але ми грали із душею проти великих чемпіонів. Ми виходимо з поразки за результатом, але не за грою, і це допоможе нам зробити ще один невеликий крок уперед.
Я думаю, ми покращили гру після Суперкубка у Варшаві, ми відчули можливість перемоги після гола, що зрівняв рахунок, оскільки ми створювали небезпечні ситуації. Я відчував, що ми могли б бути трохи холоднокровнішими в першому таймі, але це все ситуації, з яких ми можемо отримати уроки. Гра була чудовою, ми виклалися на повну і ледь не забили гол в останню хвилину.
Є багато позитиву, це мотивація продовжувати вдосконалюватись. Ми надто повільно переміщали м’яч, а Реал добре закривався, тому нам довелося прискоритися та вивести їх із гри. Ми добре володіли ініціативою і могли бути небезпечнішими біля воріт, але це був дійсно повчальний досвід для нас, це точно. Нам сумно програвати після довгої серії позитивних результатів, і ми знаємо, що ми мали шанс зрівняти рахунок, це теж засмучує.
Не секрет, що Реал може забивати, маючи зовсім небагато вільного простору, нам трохи не пощастило з другим голом із тим рикошетом. Цей і третій гол висмоктували з нас трохи енергії, але ми її повернули і продовжили тиснути. Якщо вони й перемогли, то тому, що у них все ще є трохи більше якості, але наша мета згодом зрозуміти, що ми можемо грати проти будь-кого, чи то Реал, Інтер, Манчестер Сіті чи Барселона. Тепер ми наблизилися до їхнього рівня і можемо отримати свій шанс на результат”, – цитує Гасперіні FootballItalia.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…