Гра завершилася розгромною перемогою мюнхенців із рахунком 5:1.
Після завершення зустрічі автор єдиного забитого м’яча у складі гірників Кевін прокоментував поразку команди:
– Кевіне, на жаль, для «Шахтаря» матч із «Баварією» завершився поразкою. Як вважаєш, яким цей поєдинок вийшов для команди, що вдавалося, а що – ні?
– Звичайно, гра була дуже складною. Ми почали доволі непогано, однак коли ви граєте проти таких команд, як мюнхенська «Баварія», команд іншого виміру, то потрібно дещо більше, ніж просто самовіддача, яку ми, безумовно, продемонстрували.
– Який момент, на твою думку, став ключовим та вирішальним на користь «Баварії»?
– Як я і сказав, вважаю, що ми почали доволі добре, проте, граючи проти таких команд, як «Баварія», завжди слід очікувати, що вони можуть перевернути гру на свою користь, що й сталося.
– І все ж для тебе є позитивний момент: вітаємо із забитим мʼячем у ворота «Баварії». Не кожного дня вдається забивати такому топовому супернику. Які емоції ти відчув у той момент?
– Звісно, це дуже важливий гол для мене. Перший забитий мʼяч у Лізі чемпіонів – мрія, яку я переслідував від самого дитинства. Певно, у цьому аспекті я щасливий, хоча в розрізі нашого результату – засмучений.
– Пригадаймо момент, коли ти зумів відкрити рахунок у матчі.
– Це момент, який був гарною ознакою нашої командної взаємодії: Зуб чудово вирізав на мене передачу, а мені лишалося тільки замкнути.
– Знаємо, що на стадіоні була твоя родина. Можливо, присвячуєш їй цей гол?
– Усі забиті м’ячі, усі свої здобутки й досягнення я присвячую сім’ї. І я щасливий, що вона могла бути присутньою в момент, який є дуже важливим для мене, а саме коли я відзначився своїм першим голом у Лізі чемпіонів.
– Це для «Шахтаря» заключний матч Ліги чемпіонів у 2024 році, тож певною мірою можна підбити підсумки єврокубкової осені. Якими вони є для тебе?
– Безумовно, складний рік, насичений. На жаль, ми втрачали очки там, де не повинні були їх втрачати, і кожна подібна поразка була болючою для нас. Але ще дві гри попереду, і я вірю, що ми ще матимемо шанси.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…