“Голкіпер “Полісся” збив мене у карному майданчику і повтори це демонструють. Втім арбітр оцінив цей епізод інакше і це рішення треба поважати. Щодо моменту з вилученням воротаря суперника, то це трохи інша ситуація. Зокрема я перший опинився на м’ячі, а голкіпер мене “зрізав”, тому це заслужена червона картка.
Згадуючи навіть попередні матчі, де у складі суперника було вилучення, здається, що нам інколи важче грати проти команд, які грають у меншості. Та все ж ми веземо додому 3 очка – це важлива для нас перемога. Хлопці – молодці, ніхто не випадав і всі бились за цей результат. Звісно, наприкінці матчу хотілось зберегти перемогу. Наша команда грала вже зріліше, тож нам вдалося це зробити.
Ми очікували, що “Полісся” діятиме активно. Все ж цей матч проходив у Житомирі і вони грали перед своїми вболівальниками. Та команда була готова до цього тиску. В нашому загальному плані на гру нічого не змінюється – ми хочемо пресингувати суперника, перекривати його на кожній частині поля, грати один в один. Нам це вдалося, тому “Рух” і здобув перемогу”, – сказав Климчук.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…