– Прочитали інтервʼю з Дарійо Срною, який сказав перед грою: “Ми прагнемо перемоги, навіть якщо ми аутсайдери в цьому матчі”. Як ви бачите позицію “Шахтаря” в поєдинку з “Баварією”? Наскільки це буде складний суперник для вас?
– Напевно, якщо директор так говорить, то це дійсно так. Зробимо все, щоб вийти на поле й перемогти. Тому що іншого варіанту не маємо.
– Чи є страх перед “Баварією”? Якщо є, то як вдається з ним боротися? А якщо ні, то чому немає страху перед таким сильним суперником?
– Та немає страху, а чому він повинен бути? Так, ми знаємо, що “Баварія” – це, напевне, одна з найкращих команд у світі: демонструє дуже серйозний футбол, дуже потужні гравці на кожній позиції. Але я вважаю, що “Шахтар” теж дуже серйозна команда, і, як я казав, ми зробимо все, щоб перемогти.
– Як ви оцінюєте власну фізичну готовність та готовність команди загалом, враховуючи ті складнощі, з якими стикаєтеся вже два сезони?
– Намагаємося адаптуватися, але це нелегко. Напевно, нашим опонентам трохи краще в цьому плані, тому що для них це виїзна гра, але одна година – і вони вже тут, а нам добиратися 15 годин. Але це не виправдання, ми підлаштовуємося під ці реалії. Іншого варіанту немає, на жаль.
– Відсутність Кейна та інших лідерів “Баварії” – це позитивний знак для “Шахтаря”?
– Чесно, не знаю. Як я сказав, там така потужна команда, що на кожну позицію є заміна. Тому я не думаю, що це якось впливатиме на якість їхньої гри.
– Запитання про формат Ліги чемпіонів. Уперше турнір проводиться за новою схемою, наприклад, ви граєте один матч з “Баварією”, а не два. Як вам це? І взагалі які враження від формату, чи дивитеся, де “Шахтар” у таблиці, слідкуєте за турнірною сіткою?
– Ну, напевно, формат став цікавішим для глядачів, але трохи важчим для клубів, тому що вісім різних суперників, а не три команди, з якими зіграв і наступного разу вже знаєш, з ким гратимеш. Тут потрібно вісім разів готуватися наново. Тому в цьому плані і цікавіше, і важче.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…